Małe co nie co o podróżach i turystyce. Przede wszystkim linie lotnicze pasażerskie. Kto nie lubi latać samolotem.
Blog > Komentarze do wpisu

Air India przystąpiła do sojuszu STAR ALLIANCE


Air IndiaAir India dołączyła do członków globalnego sojuszu linii lotniczych. 11 lipca 2014 Star Alliance przywitał Air India, jako pełnoprawnego członka globalnej rodziny linii lotniczych, otwarcie silną sieć krajowego krajowego przewoźnika w piątym co do wielkości rynku lotniczym dla klientów Star Alliance na całym świecie. 


Air India oferuje teraz wszystkie korzyści dla klientów Star Alliance w całej swojej sieci, a klienci Air Indii korzystają z takich samych korzyści w trakcie podróży z pozostałych 26 linii członkowskich Star Alliance. 

Air India dodaje łącznie 400 lotów dziennie i ponad 40 nowych miejsc w Indiach do sieci Alliance.
Air India oferuje teraz przez check-in do miejsca przeznaczenia dla podłączania lotów obsługiwanych przez każdego członka linii lotniczych Star Alliance zarówno dla pasażerów i bagażu, co zapewnia bezproblemową podróż. Pasażerowie korzystają, ponieważ nie trzeba zbierać swoich kart pokładowych na loty łączone na lotniskach transferowych i gdy zezwalają na to lokalne przepisy celne, bagaż zostanie również wysłany do końcowych odbiorców.

Sieć lotnicza Air India składa się z 50 miejsc w Indiach i 33 na arenie międzynarodowej, służących 23 krajach. Dodanie ponad 40 unikalnych miejsc w kraju oferuje pasażerom doskonałą łączność między głównymi centrami biznesowymi. 

Air India zajmuje szczególne miejsce w globalnym scenariuszu lotnictwa. Air India stała się mega międzynarodową linią lotniczą z siecią 33 miejsc w całej Europie, USA, Kanadzie, Dalekiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej i Zatoki Perskiej. Sieć linii lotniczej w kraju obejmuje ponad 40 miejsc, w tym odległych obszarach północno-wschodniej, Ladakh, Andamany i Nikobary. Air India posiada jedną z najmłodszych flot samolotów Boeing B777s, B747s, Airbus A330, ostatni z przejęciem i B787 Dreamliner Airbus A321s, A320 i A319.

czwartek, 04 września 2014, archi-polis
Tagi: Air India

Polecane wpisy