Małe co nie co o podróżach i turystyce. Przede wszystkim linie lotnicze pasażerskie. Kto nie lubi latać samolotem.
Blog > Komentarze do wpisu

Emirates Wi-Fi standardem w sektorze lotniczym

W ciągu pierwszych trzech lat odkąd linie Emirates rozpoczęły wdrażanie łącznośi Wi-Fi podczas lotu ponad pół miliona pasażerów już zostało podłączonych do Internetu na pokładzie lotu Emirates, i oczekuje się, że zapotrzebowanie na tą usługę znacznie się zwiększy.
Emirates pośród największych międzynarodowych linii lotniczych obecnie inwestuje ponad 20 mln USD rocznie w instalację i eksploatację systemów łączności podczas lotu.
Wi-Fi na pokładzie jest dostępny we wszystkich 53 samolotach A380 Emirates i 28 Boeing 777, które służą pasażerom na sześciu kontynentach.

W październiku Emirates odnotował korzystanie codziennie średnio u 3500 pasażerów korzystających z Wi-Fi na pokładzie, wynosi średnio 28MB dla każdego użytkownika.

Największa liczba użytkowników Wi-Fi na pojedynczym locie Emirates który został nagrany na A380 wynosi 153 pasażerów korzystających z usługi a najwyższy wolumen www zapisywany na jeden lot wynosi prawie 8,000MB przypadających na 26 użytkowników znajdujących się na pokładzie Boeinga 777.

poniedziałek, 10 listopada 2014, archi-polis
Tagi: Emirates

Polecane wpisy