Małe co nie co o podróżach i turystyce. Przede wszystkim linie lotnicze pasażerskie. Kto nie lubi latać samolotem.
Kategorie: Wszystkie | Lotniska | Podróże | Przewoźnicy
RSS
wtorek, 18 listopada 2014

Finnair, Organizacja Narodów Zjednoczonych dla dzieci UNICEF i Amadeus wiodący partner technologiczny dla światowej branży turystycznej, połączyli siły, aby zadbać o dzieci. Akcja polega na tym że pasażerowie mają teraz możliwość dokonania wpłaty na UNICEF i wspierania edukacji dzieci azjatyckich przy rezerwacji swoich lotów na stronie internetowej Finnair. Opcja jest dostępna od dnia 27 października 2014 roku, darowizny będą możliwe w kwotach jednego, pięciu lub dziesięciu euro. Podarowane pieniądze są kierowane do szkół UNICEF dla kampanii Asia, która wspiera edukację dla najbardziej zagrożonych dzieci w 11 krajach azjatyckich.

"Mamy nadzieję, że pasażerowie będą wspierać nas w celu zapewnienia lepszej przyszłości dla wielu azjatyckich dzieci", mówi Pekka Vauramo, CEO Finnair. "Nawet bardzo małe kwoty mogą mieć duże znaczenie, a każdy datek jest istotny dla tych, którzy z tego korzystają."

Zobacz film http://youtu.be/qP22uOIT-L8

Tagi: Finnair
21:02, archi-polis
Link
poniedziałek, 17 listopada 2014

Ryanair ogłosił, że otworzy swoją pierwszą bazę w słowackiej Bratysławie w marcu 2015 roku z 16 trasami lotniczymi w tym jedną nową trasą do Madrytu, który dostarczy prawie milion klientów rocznie i wsparcia 1000 miejsc pracy "na miejscu".


Ryanair świętował swoją otwarcie nowej bazy w Bratysławie udostępniając 100 tysięcy miejsc w systemie sprzedaży biletów w swojej sieci w Europie, w cenach od 19,99 € na podróż w grudniu, styczniu i lutym.
"Ryanair z przyjemnością ogłasza swoją +71-sze bazę w Bratysławie od marca 2015 oferują 16 ciekawych tras w sumie w tym Dublin, Madryt, Mediolan i Londyn Stansted, które przyniosą prawie milion pasażerów rocznie "powiedział prezes Ryanair Michael O'Leary

Tagi: ryanair
09:58, archi-polis , Przewoźnicy
Link
poniedziałek, 10 listopada 2014

W ciągu pierwszych trzech lat odkąd linie Emirates rozpoczęły wdrażanie łącznośi Wi-Fi podczas lotu ponad pół miliona pasażerów już zostało podłączonych do Internetu na pokładzie lotu Emirates, i oczekuje się, że zapotrzebowanie na tą usługę znacznie się zwiększy.
Emirates pośród największych międzynarodowych linii lotniczych obecnie inwestuje ponad 20 mln USD rocznie w instalację i eksploatację systemów łączności podczas lotu.
Wi-Fi na pokładzie jest dostępny we wszystkich 53 samolotach A380 Emirates i 28 Boeing 777, które służą pasażerom na sześciu kontynentach.

W październiku Emirates odnotował korzystanie codziennie średnio u 3500 pasażerów korzystających z Wi-Fi na pokładzie, wynosi średnio 28MB dla każdego użytkownika.

Największa liczba użytkowników Wi-Fi na pojedynczym locie Emirates który został nagrany na A380 wynosi 153 pasażerów korzystających z usługi a najwyższy wolumen www zapisywany na jeden lot wynosi prawie 8,000MB przypadających na 26 użytkowników znajdujących się na pokładzie Boeinga 777.

Tagi: Emirates
19:14, archi-polis
Link